دانلود کلش رویال – Clash Royale نسخه اندروید

 

کلش رویال بازی جدید و فوق العاده زیبای استراتژیک از سوپرسل سازنده بازی های دوست داستنی Clash Of Clans و Boom Beachمی‌باشد . این بازی هم همانند بازی کلش آف کلنز پیاده سازی شده است و در ان شما با کاربران بصورت آنلاین در سرتاسر دنیا به رقابت می پردازید. مثل تمام بازی های کم حجم ژانر Strategic، درین بازی نیز هدف، ارسال نیروها به سوی سپاه دشمن برای تخریب برج ها و سرنگون کردن پادشاه آن ها است. هم زمان با این عمل نیز می بایست از قلمرو پادشاهی خودتان با اتکای به جادو، بناهای دفاعی و سربازانی که در  دسترس دارید محافظت نمائید !

 

 

آخرین نسخه کلش رویال

 

دانلود Clash Royale v1.7.0 – بازی جدید و فوق العاده زیبای “کلش رویال” اختصاصی اندروید با لینک مستقیم

مجموعه سوپر سل خالق بازی های فوق دوست داستنی کلش آف کلنز ، Hay Day و Boom Beach، چهار‌مین بازی شرکت خویش را رونمایی کرد. خبر تکثیر اولین ورژن از این بازی چندی پیش به صورت رسمی در انجمن سوپرسل اعلام شد که به همراه این خبر یک کلیپ از نمای بازیهم منتشر شد. احتمالا بعد از افت چشمگیری که بازی کلش آو کلنز پس از آپدیت بزرگ در مارکت گوگل پلی و البته تمام نقاط جهان داشت، سوپر سل را ناچار کرد که بسیار زودتر از حد پیش بینی ها، از بازی تازه خود رونمایی نماید تا بلکه دید نسبتا منفی که نسبت به بازی کلش و البته هدف های این غول بزرگ بازی سازی که در بین کاربران ایجاد گردیده بود را از ذهن گیمر های جهان کمرنگ کند.
در این بازی شما می بایست با تخریب برج های پادشاهی رقیب، تاج پادشاهی آنها را کسب نمائید و با بدست آوردن chests، دستاوردهای تازه را باز نمایید . همینطور میتوانید درین بازی همانند کلش آو کلنز، قبیله ای برای خویش تشکیل دهید. بازی کلش رویال یک بازی مالتی پلیر کارتی ( Card Collection ) می باشد که در آن میتوانید به طور رو در رو، با حریفانتان و دشمنانتان به صورت RealTime ( هم‌زمان ) دوئل و جنگ نمائید. در‌این بازی نیز هدف، ارسال نیروها به سوی سپاه دشمن برای تخریب برج ها و سرنگون کردن پادشاه آنهاست.

ویژگی های بازی Clash Royal اندروید :

– بدست آوردن chests برای باز کردن پاداش های تازه
– قابلیت تشکیل قبیله ( Clan ) و اشتراک گذاری دفنس و کارت ها با هم قبیله ای ها
– به چالش کشیدن هم قبیله ای ها با امکان دوئل دو نفره
 – تولید نیروی های خود برای مبارزه با مخالفان و بقیه پادشاهان

برای دانلود، از دکمه “دانلود فایل نصبی” در ستون سمت چپ همین مطلب، استفاده نمایید.

4.4 (87.56%) 119 votes